Zličín je připraven na velké finále TOMKET Pražského MTB poháru!

Finálový závod TOMKET Pražského MTB poháru 2019 se uskuteční v neděli 8. září na Zličíně.
Místní Bike Park, který vybudoval Martin Jarouš se svým týmem Calabrone je celoročně vyhledávaný pražskou bikovou komunitou.

A jak je Zličín připraven na finálový závod, který se uskuteční v netradiční formě, hned následující den po závodu v Libuši?

„Okruh a trať je z 99% shodná s přebudovaným okruhem, který jsme představili na jaře a jel se na něm jarní závod Pražského MTB poháru. Celoročním tréninkem se nové pasáže patřičně vyjezdily, zpevnily, celý okruh je plynulý, bezpečný a pokud ho máte dobře najetý dá se projíždět skutečně velkou rychlostí. Pojedeme v netradiční formě závodu, kdy navazujeme bezprostředně na Libuš, čeká nás tedy noční stavba zázemí,  je to pro nás pořadatelská novinka a těšíme se na to s celým týmem. Okruh je připravený k tréninku už nyní, oficiální trénink na kompletně vyznačené trati bude v sobotu v průběhu celého dne.“ říká Martin Jarouš, šéf zličínského týmu Calabrone.

Zájemci o týmový prostor či parkování obytných vozů včetně možnosti parkování ze soboty na neděli prosím posílejte své objednávky na: info@calabrone.cz

Barbora Klap