Registrovaní do Praha MTB Cup 2016


Jméno Příjmení Pohlaví Tým Kategorie 1.
kolo
2.
kolo
3.
kolo
4.
kolo
5.
kolo
Nikola Jaroš muž / male Junior Cycling Project Team Písek chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jakub Naňko muž / male skvelopraha chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Klára Třečková žena / fem SK Velo Praha dívky do 9 - 10 let ANO
Sebastien Švambera muž / male žádný děti 3 - 4 roky ANO
Andrea Freudlová žena / fem SK VELO děti 5 - 6 let ANO
David Freudl muž / male SK VELO chlapci 7 - 8 let ANO
Matyáš Březina muž / male - děti 5 - 6 let ANO
Jenovéfa Březinová žena / fem - děti 3 - 4 roky ANO
Eduard Maleček muž / male cyklokroužek na Burešce žáci/žákyně I ANO
Lukáš Maleček muž / male Cyklokroužek na Burešce chlapci 7 - 8 let ANO
František Arnot muž / male Sokol Veltěž žáci/žákyně I ANO
Jakub Kavalír muž / male ELEVEN MERCEDES MITAS Muži ELITE ANO
Jan Petrov muž / male SK Velo Praha chlapci do 9 - 10 let ANO
Marek Dlask muž / male Lawi Author Team chlapci do 9 - 10 let ANO
Vanda Dlasková žena / fem Lawi Author Team žáci/žákyně I ANO
Pavel Šticha muž / male Cyklomax Masters 2 ANO
Albert Heikenwälder muž / male cyklokroužek Štěpničná/Burešova děti 5 - 6 let ANO
Jan Kubát muž / male Vestec Masters 1 ANO
Adéla Šlesingrová žena / fem STS Chvojkovice Brod odrážedla 0 - 3 roky ANO
František Šlesingr muž / male STS Chvojkovice Brod Masters 1 ANO
Denis Čermák muž / male Měšice děti 5 - 6 let ANO
Johana Čermáková žena / fem Měšice děti 3 - 4 roky ANO
Jaroslav Hanzl muž / male Kbely Cycling team Masters 4 ANO
Michal Kubš muž / male no chlapci do 9 - 10 let ANO
Roman Kučera muž / male alltraining.cz Masters 2 ANO
Jakub Regula muž / male FOR BIKES cycling team Muži OPEN ANO
Daniel Štěpán muž / male BSK racing žáci/žákyně I ANO
Martin Čurda muž / male Kbely cycling team Masters 2 ANO
Martin Mejstřík muž / male CZ Expres Merida Team Kolín chlapci 7 - 8 let
Milan Karkoška muž / male Symbio+Cannondale Masters 2 ANO
Martina Jedlánková žena / fem Lawi Author Team žáci/žákyně II ANO
Jiří Svoboda muž / male Kbely Cycling Team Muži OPEN ANO
Stanislav Kejzlar muž / male www.vikingfootwear.cz Masters 1 ANO
Richard ZDENĚK muž / male KBELY CYCLING TEAM Masters 3 ANO
Pepa Melichar muž / male IVAR CS - Author team chlapci do 9 - 10 let ANO
Vojtech Jursa muž / male SK Velo Praha žáci/žákyně II ANO
Ondřej Košata muž / male Čekal děti 3 - 4 roky ANO
Tomáš Košata muž / male Čekal děti 5 - 6 let ANO
Jiří Kopec muž / male Veřejná Sportovní Akademie Muži OPEN ANO
Zuzana Čellárová žena / fem ski-team.cz dívky do 9 - 10 let ANO ANO
Adam Lišťanský muž / male ski-team.cz chlapci do 9 - 10 let ANO ANO
Jakub Mráz muž / male skiteam.cz chlapci 7 - 8 let ANO
Klára Fišerová žena / fem Ráj kol Kladno dívky 7 - 8 let ANO
Radovan Kautsky muž / male Masters 1 ANO
Lukáš Suchánek muž / male Profiq team chlapci do 9 - 10 let ANO
Šimon Strakatý muž / male BSK racing děti 5 - 6 let ANO
Bára Suchánková žena / fem Profiq team dívky 7 - 8 let ANO
Vendulka Strakatá žena / fem BSK racing dívky do 9 - 10 let ANO
Daniel Mader muž / male Ski a Bike Centrum Radotín Muži OPEN ANO
Kateřina Kuchařová žena / fem Kbely cycling team chlapci 7 - 8 let ANO
Veronika Kuchařová žena / fem Kbely cycling team děti 5 - 6 let ANO
Martin Kuchař muž / male Kbely cycling team Masters 2 ANO
Babeta Sluková žena / fem Mníšek pod Brdy děti 5 - 6 let ANO
Klotylda Sluková žena / fem SK Velo dívky 7 - 8 let ANO
Laura Svobodova žena / fem Scott Praha Racing děti 5 - 6 let ANO
David Svoboda muž / male Scott Praha Racing chlapci 7 - 8 let ANO
Jan Dinga muž / male BSK Racing děti 5 - 6 let ANO
Anna Dingová žena / fem BSK Racing dívky do 9 - 10 let ANO
Karla Vachutová žena / fem SK Velo Praha děti 5 - 6 let ANO
Adam Vachuta muž / male SK Velo Praha chlapci do 9 - 10 let ANO
Barbora Kubíčková žena / fem SK Velo děti 5 - 6 let ANO
Jan Kubíček muž / male SK Velo chlapci 7 - 8 let ANO
Miloš Vedral muž / male Bikepart.cz Masters 3 ANO
Max Vedral muž / male Kellys BikeRanch chlapci 7 - 8 let ANO
Klaudie Spálenská žena / fem Pinerolo děti 5 - 6 let ANO
David Spálenský muž / male Pinerolo žáci/žákyně I ANO
Oliver Spálenský muž / male Pinerolo děti 5 - 6 let ANO
František Soukal muž / male TJ Lokomotiva Nymburk Masters 3 ANO
Matěj Hlaváč muž / male CZECH OUTDOOR CLUB děti 5 - 6 let ANO
Stanislav Kejzlar muž / male www.vikingfootwear.cz Masters 1 ANO
Adela Holubova žena / fem MS BIKE ACADEMY RACING žáci/žákyně II ANO
Vendula Kuntová žena / fem Expres cz - Merida team Kolín Ženy ANO
Jenovéfa Březinová žena / fem bez příslušnosti děti 3 - 4 roky ANO
Matyáš Březina muž / male bez příslušnosti děti 5 - 6 let ANO
Jan Petrov muž / male SK Velo chlapci do 9 - 10 let ANO
Jan Procházka muž / male CYKLOHELIOS Muži OPEN ANO
Michal Popelka muž / male Dobrý skutek MTB Masters 1 ANO
Jan Pleskot muž / male Pro radost děti 5 - 6 let ANO
Stanislav Procházka muž / male Junior cycling projekt team žáci/žákyně I ANO
Michael Kubín muž / male BMC CZ Racing team Muži ELITE ANO ANO
Tomáš Vopička muž / male Lhotka kadeti/kadetky ANO
Jindřich Harvan muž / male bez děti 5 - 6 let ANO
Jakub Naňko muž / male Sk Velo Praha žáci/žákyně I ANO
Vojtěch Pernet muž / male POCTA chlapci 7 - 8 let ANO
Ondřej Pernet muž / male POCTA chlapci do 9 - 10 let ANO
Petr Kubelka muž / male BMC CZ Racing team Muži ELITE ANO
Jakub Hanák muž / male SK Velo Praha žáci/žákyně II ANO
Filip Jech muž / male Sokol Veltěž žáci/žákyně I ANO ANO
Jiří Casensky muž / male Jednotlivec Masters 2 ANO
Jiří Casensky muž / male jednotlivec odrážedla 0 - 3 roky ANO
Sofie Joglová žena / fem senomaty odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO
Denis Jogl muž / male ck loko Rakovnik děti 5 - 6 let ANO ANO
Štěpán Novák muž / male POCTA děti 5 - 6 let ANO
Šimon Novák muž / male POCTA děti 5 - 6 let ANO
Vojtěch Pejša muž / male Řevnice junioři/juniorky ANO
Barbora Kubíčková žena / fem SK Velo děti 5 - 6 let ANO
Jan Kubíček muž / male SK Velo chlapci 7 - 8 let ANO
Klára Suchánková žena / fem Profiq team děti 5 - 6 let ANO
Bára Suchánková žena / fem Profiq team dívky 7 - 8 let ANO
Klára Suchánková žena / fem Profiq team děti 5 - 6 let ANO
Michal Matoušek muž / male BTK EURO BIKE Praha Masters 3 ANO
Tomáš Pařezová muž / male EXPRES MERIDA TEAM Kolín žáci/žákyně I ANO ANO
Michal Barabáš muž / male Kona Cycling Point Muži OPEN ANO ANO
Ondřej Kouba muž / male CK Loko RAkovník chlapci 7 - 8 let ANO
Daniel Kouba muž / male CK Loko Rakovník žáci/žákyně I ANO
Klára Třečková žena / fem SK Velo Praha dívky do 9 - 10 let ANO
Adrian Schram muž / male SK Velo chlapci do 9 - 10 let ANO ANO
Martin Mejstřík muž / male Expres cz Merida Kolín chlapci 7 - 8 let ANO
Natálie Pleskačová žena / fem Expres cz-merida team kolin žáci/žákyně II ANO
Miroslav Kobes muž / male Velosport Domažlice Masters 2 ANO
Lukáš Kobes muž / male Velosport Domažlice Muži ELITE ANO
Erik Waisser muž / male soukromě chlapci do 9 - 10 let ANO
Jakub Šimberský muž / male soukromě chlapci do 9 - 10 let ANO
Filip Krátký muž / male soukromě děti 3 - 4 roky ANO
Jakub Krátký muž / male soukromě děti 5 - 6 let ANO
Nicol Jelínková žena / fem CZ Expres Merida Team Kolín dívky 7 - 8 let ANO
Karla Vachutová žena / fem SK Velo Praha děti 5 - 6 let ANO
Adam Vachuta muž / male SK Velo Praha chlapci do 9 - 10 let ANO
Anette Chudová žena / fem Chuda Team odrážedla 0 - 3 roky ANO
Denis Chuda muž / male Chuda Team děti 5 - 6 let ANO
Filip Chuda muž / male Chuda Team chlapci 7 - 8 let ANO
Vladimir Toman muž / male Autoservis fullfix Muži OPEN ANO
Jan Jáchym Procházka muž / male Praha 12 odrážedla 0 - 3 roky ANO
Filip Cingroš muž / male BSK racing žáci/žákyně I ANO
Adam Bittman muž / male CK Bítovská chlapci do 9 - 10 let ANO
David ČERNOHORSKÝ muž / male TJ KOVO PRAHA Muži ELITE ANO
Claudie Čapková žena / fem IVAR CS Author team dívky do 9 - 10 let ANO ANO
Michaela TESAŘOVÁ žena / fem CK Bítovská žáci/žákyně II ANO ANO
Pavel Nosek muž / male BMB CZ Racing team Masters 1 ANO ANO
Jakub Kameník muž / male sk velo praha chlapci do 9 - 10 let ANO
Tobias Dvořáček muž / male Bicykl Kříž Junior Team chlapci do 9 - 10 let ANO ANO
Petr Rezek muž / male KONA CYCLING POINT Masters 2 ANO ANO
Daniel Mader muž / male Ski a Bike Centrum Radotín Muži OPEN ANO
Klotylda Sluková žena / fem Mníšek pod Brdy dívky 7 - 8 let ANO
Babeta Sluková muž / male Mníšek pod Brdy děti 5 - 6 let ANO
Martin Kuchař muž / male Kbely cycling team Masters 2 ANO
Tereza Vajsejtlová žena / fem Zelene udoli odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO
Jan Vajsejtl muž / male Zelene udoli chlapci 7 - 8 let ANO ANO
Jiří Svoboda muž / male Rajec Allivictus Masters 4 ANO ANO
Jolana Kroupová žena / fem COPR Přeštice dívky 7 - 8 let ANO ANO
Zuzana Kroupová žena / fem COPR Přeštice dívky do 9 - 10 let ANO ANO
Zdeněk Hradiský muž / male IVAR CS AUTHOR TEAM chlapci do 9 - 10 let ANO
Petr Fodor muž / male Cyklohelios Masters 1 ANO ANO
Benjamin Janoušek muž / male Není děti 5 - 6 let ANO
David Kamien muž / male BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV žáci/žákyně II ANO
Miloš Vedral muž / male Bikepart.cz Masters 3 ANO
Max Vedral muž / male Kellys Bikeranch chlapci 7 - 8 let ANO
Eliška Smržová žena / fem Bicykl Kříž Junior Team žáci/žákyně I ANO ANO
Martin Bárta muž / male Bicykl Kříž Junior Team žáci/žákyně I ANO ANO
Vojtěch Rubeš muž / male koloklinika junioři/juniorky ANO
Zbyněk Růžička muž / male Ski Paudera Staré Splavy Muži OPEN ANO ANO
Mira Mestek muž / male SP KOLO - SPECIALIZED Masters 3 ANO ANO
Daniel Třeček muž / male SK Velo Praha chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO
Daniela Radová žena / fem Cyklo Benešov žáci/žákyně I ANO
Petr Kubelka muž / male BMC CZ Racing team Muži ELITE ANO
Jakub Smejkal muž / male Hurikání Ždánice chlapci 7 - 8 let ANO
David Smejkal muž / male Hurikání Ždánice chlapci do 9 - 10 let ANO
Milan Hanyk muž / male BMC CZ Racing team Masters 1 ANO
Jan Jáchym Procházka muž / male Praha 4 odrážedla 0 - 3 roky ANO
Max Vedral muž / male Kellys Bikeranch chlapci 7 - 8 let ANO
Vojtěch Března muž / male KC Kooperativa SG Jablonec n. Nisou žáci/žákyně II ANO ANO ANO
Petr Rezek muž / male KONA CYCLING POINT Masters 2 ANO
Anna Růžičková žena / fem Praha žáci/žákyně I ANO
Klára Třečková žena / fem SK Velo Praha dívky do 9 - 10 let ANO ANO ANO
Richard Wohanka muž / male KOLOSHOP TEAM.CZ O.S. kadeti/kadetky ANO
Jana Řehořová žena / fem KPC Praha Ženy ANO
Daniel Štěpán muž / male BSK racing žáci/žákyně I ANO
Sebastian Pňovský muž / male Pňováci děti 3 - 4 roky ANO ANO ANO
David Červíček muž / male TEAM LOUNY žáci/žákyně II ANO
Denisa Novotná žena / fem Letňany děti 5 - 6 let ANO
Jan Dinga muž / male BSK Racing děti 5 - 6 let ANO
Anna Dingová žena / fem BSK Racing dívky do 9 - 10 let ANO
Michal Bradáč muž / male FOR BIKES cycling team děti 5 - 6 let ANO ANO ANO
Jolana Kroupová žena / fem COPR Přeštice dívky 7 - 8 let
Zuzana Kroupová žena / fem COPR Přeštic dívky do 9 - 10 let ANO
Jan Kosnar muž / male BSK Racing žáci/žákyně I ANO
Denis Jogl muž / male Ck Loko Rakovnik děti 5 - 6 let ANO
Pavel Miňovský muž / male Sokol Veltěž Masters 2 ANO
Michal Matoušek muž / male BTK EURO BIKE Praha Masters 3 ANO
Martin ZOUL muž / male BSK racing chlapci do 9 - 10 let ANO
Jan Kubát muž / male Dexter Cycling Masters 1 ANO
Milan Karkoška muž / male Symbio+Cannondale odrážedla 0 - 3 roky ANO
Jakub Hanák muž / male SK Velo Praha žáci/žákyně II ANO
Adela Paříková žena / fem Ivar CS Author team děti 5 - 6 let ANO
Daniel Mader muž / male Ski a bike centrum Radotín Muži OPEN ANO
Veronika Medková žena / fem Team Bike Perštejn žáci/žákyně II ANO ANO ANO
Michal Polan muž / male Placatá želvička Masters 1 ANO
Karla Vachutová žena / fem SK Velo Praha děti 5 - 6 let ANO
Adam Vachuta muž / male SK Velo Praha chlapci do 9 - 10 let ANO
Michal Studnička muž / male Nářez z Řeže děti 3 - 4 roky ANO
Jakub Studnička muž / male Nářez z Řeže chlapci 7 - 8 let ANO
Eliška Smržová žena / fem Bicykl Kříž Junior Team žáci/žákyně I ANO
Martin Bárta muž / male Bicykl Kříž Junior Team žáci/žákyně I ANO
Tobias Dvořáček muž / male Bicykl Kříž Junior Team chlapci do 9 - 10 let ANO
Pavel Nosek muž / male BMC CZ Racing team Masters 1 ANO ANO ANO
Lukáš Jech muž / male Sokol Veltěž děti 5 - 6 let ANO
Filip Cingroš muž / male bsk racing žáci/žákyně I ANO
Ondřej Volák muž / male POCTA chlapci do 9 - 10 let ANO
Martin Matoušek muž / male Černí Koně - Apache Tělesně handicapovaní ANO
Jan Novotný muž / male BSK racing chlapci do 9 - 10 let ANO
Vendulka Strakatá žena / fem BSK racing dívky do 9 - 10 let ANO
Šimon Strakatý muž / male BSK racing děti 5 - 6 let ANO
Adélka Ondroušková žena / fem AZK dívky 7 - 8 let ANO
Jakub Ondroušek muž / male AZK děti 3 - 4 roky ANO
Vendulka Strakatá žena / fem BSK racing dívky do 9 - 10 let ANO
Šimon Strakatý muž / male BSK racing děti 5 - 6 let ANO
Jiří Svoboda muž / male Rajec Allivictus Masters 4 ANO
Monika Janíková žena / fem SP Kolo Loap Specialized děti 5 - 6 let ANO ANO ANO
David Janík muž / male SP Kolo Loap Specialized chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO
Antonín Dalibor muž / male MTB Zápy Masters 2 ANO
Miloš Veselý muž / male FOR BIKES cycling team Masters 2 ANO ANO ANO ANO
Adéla Šlesingrová žena / fem STS Chvojkovice Brod odrážedla 0 - 3 roky ANO
František Šlesingr muž / male STS Chvojkovice Brod Masters 1 ANO
Petra Krtičková žena / fem HSK cycling team Ženy ANO
Lubomír Brusch muž / male Sweep cycling Chomutov odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO ANO ANO
Jaroslav Fišer muž / male Rynholec chlapci do 9 - 10 let ANO
Adam Havlíček muž / male - děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO
Barbora Březnová žena / fem KC Kooperativa S. G. Jablonec n. Nisou odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO ANO ANO
Anna Růžičková žena / fem Praha žáci/žákyně I ANO
Tomáš Ečer muž / male FOR BIKES CYCLING TEAM Masters 1 ANO ANO
Daniela Radová žena / fem Cyklo Benešov žáci/žákyně I ANO
Kristýna Kalistová žena / fem Sportgarage Praha děti 5 - 6 let ANO
Petr Kubelka muž / male BMC CZ Racing team Muži ELITE ANO
Barbora Jünglingová žena / fem FITMISH děti 5 - 6 let ANO
Aneta Jünglingová žena / fem FITMISH dívky do 9 - 10 let ANO
Lukáš Runt muž / male TJ Stadion Louny kadeti/kadetky ANO ANO
Hanka Runtová žena / fem Nevix Team Kadaň žáci/žákyně II ANO ANO
Filip Hakl muž / male FOR BIKES Cycling Team Muži OPEN ANO
Michal Polan muž / male Placatá želvička Masters 1 ANO
Jan Dinga muž / male BSK Racing děti 5 - 6 let ANO
Anna Dingová žena / fem BSK Racing dívky do 9 - 10 let ANO
Lucka Patáková žena / fem nic dívky 7 - 8 let ANO
Eliška Kadlecová žena / fem Kladno dívky 7 - 8 let ANO
Jan Kosnar muž / male BSK Racing žáci/žákyně I ANO
Vojtěch Dobšovič muž / male Kellys Bikeranch Team Muži OPEN ANO
Milan Vopat muž / male Rakovník Masters 2 ANO ANO ANO ANO
Michal Bradáč muž / male FOR BIKES cycling team děti 5 - 6 let ANO
Klára Třečková muž / male SK Velo Praha dívky do 9 - 10 let ANO
Jiří Svoboda muž / male Kbely cycling team Muži OPEN ANO
Adam Matějka muž / male SP Kolo Loap Specialized žáci/žákyně I ANO
Kryštof Novák muž / male BikeFactory Strakonice chlapci do 9 - 10 let ANO
Zuzana Čelárová žena / fem ski-team.cz dívky do 9 - 10 let ANO
Adam Lišťanský muž / male ski-team.cz chlapci do 9 - 10 let ANO
Michael Rameš muž / male Kbely cycling team Masters 1 ANO ANO
Pavel Krátký muž / male SWEEP cycling Masters 2 ANO ANO
Petr Novotný muž / male Rohozec Amulet TEAM Masters 1 ANO
Michal Studnička muž / male Nářez z Řeže děti 3 - 4 roky ANO
Jakub Studnička muž / male Nářez z Řeže chlapci 7 - 8 let ANO
Monika Janíková žena / fem SP Kolo Loap Specialized děti 5 - 6 let ANO
David Janík muž / male SP Kolo Load Specialized chlapci do 9 - 10 let ANO
Jakub Korec muž / male SP KOLO LOAP SPECIALIZED žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO
Lukáš Korec muž / male SP KOLO LOAP SPECIALIZED chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO
Barbora Macháčková žena / fem GS cyklo team Jistebnice žáci/žákyně II ANO
Daniel Štěpán muž / male BSK racing žáci/žákyně I ANO
Martin Zoul muž / male Bsk racing chlapci 7 - 8 let ANO
Jan Novotný muž / male BSK Racing chlapci do 9 - 10 let ANO
Filip Cingroš muž / male BSK recing žáci/žákyně I ANO
Mark Novotny muž / male Pocta chlapci do 9 - 10 let ANO
Alexander Jurman muž / male ski-team.cz chlapci do 9 - 10 let ANO
Ondřej Hořejší muž / male ski-team.cz žáci/žákyně I ANO
Mark Novotny muž / male Pocta chlapci do 9 - 10 let ANO
Martin Matoušek muž / male Černí Koně - Apache Tělesně handicapovaní ANO
Miloš Vedral muž / male Bikepart.cz Masters 3 ANO
Max Vedral muž / male BikeRanch chlapci 7 - 8 let ANO
Adéla Paříková žena / fem Ivar CS Author team děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO
Filip Novotný muž / male Letňany Masters 1 ANO
Denisa Novotná žena / fem Letňany děti 5 - 6 let ANO
Kryštof Novotný muž / male Letňany chlapci 7 - 8 let ANO
Filip Novotný muž / male Letňany Muži OPEN ANO
Chris Habr muž / male Bikeclinic Junior Tým chlapci do 9 - 10 let ANO
Veronika Kuchařová žena / fem Kbely Cycling Team děti 5 - 6 let ANO
Kateřina Kuchařová žena / fem Kbely Cycling Team dívky 7 - 8 let ANO
Martin Kuchař muž / male Kbely Cycling Team Masters 2 ANO
Karla Vachutová žena / fem SK Velo Praha děti 5 - 6 let ANO
Adam Vachuta muž / male SK Velo Praha chlapci do 9 - 10 let ANO
Michal Matoušek muž / male BTK EURO BIKE Praha Masters 3 ANO
Václav Šuser muž / male BTK EURO BIKEPraha Muži OPEN ANO ANO ANO ANO
Tereza Vajsejtlová žena / fem Zelené údolí odrážedla 0 - 3 roky ANO
Jan Vajsejtl muž / male Zelené údolí chlapci 7 - 8 let ANO
Martin Strakatý muž / male BSK racing Muži OPEN ANO
Šimon Strakatý muž / male BSK racing děti 5 - 6 let ANO
Vendulka Strakatá žena / fem BSK racing dívky do 9 - 10 let ANO
Jakub Ondroušek muž / male a děti 3 - 4 roky ANO ANO ANO
zuzana Ondroušková žena / fem a děti 5 - 6 let ANO ANO ANO
Adela Ondroušková žena / fem a dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO
Miloslav Gianty Antoš muž / male Bikebros GIANT Masters 1 ANO
Petr Rezek muž / male KONA CYCLING POINT odrážedla 0 - 3 roky ANO
Jiří Šmíd muž / male Kbelycyclingteam Muži OPEN ANO
Ema Jankovská žena / fem Bike 3000 junior team dívky do 9 - 10 let ANO
Tomáš Jankovský muž / male Bike 3000 junior team žáci/žákyně I ANO
Max Sedláček muž / male Bohemians chlapci do 9 - 10 let ANO
Hynek Stoklas muž / male Vitek odrážedla 0 - 3 roky ANO
Vitek Stoklas muž / male Vitek děti 5 - 6 let ANO
David Hendrych muž / male Team Bike Perštejn odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO ANO ANO
Jakub Matějka muž / male Spartak Kbely chlapci 7 - 8 let ANO
Johanka Srnková žena / fem The Srnkas :) odrážedla 0 - 3 roky ANO
Jakub Hanák muž / male SK Velo Praha žáci/žákyně II ANO
Jaroslav Čech muž / male žádný Masters 1 ANO
Natali Čechová žena / fem žádný dívky 7 - 8 let ANO
RICHARD ZDENĚK muž / male KBELY CYCLING TEAM Masters 3 ANO
Gabriel Toth muž / male ziadny Muži OPEN ANO
Jakub Smejkal muž / male Hurikání Ždánice chlapci 7 - 8 let ANO
David Smejkal muž / male Hurikání Ždánice chlapci do 9 - 10 let ANO
Daniel Groh muž / male Author Team Stupno žáci/žákyně I ANO
Filip Kulha muž / male TUFO CZ Otrokovice žáci/žákyně I ANO
Jan Kulha muž / male TUFO CZ Otrokovice chlapci do 9 - 10 let ANO
Jakub Naňko muž / male Pocta chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO
Miroslav Svoboda muž / male Kbely cycling team Masters 4 ANO ANO ANO ANO
Štefan Szollos muž / male Praha 9 děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO
Josef Bulejčík muž / male Modřany - Viessmann Masters 4 ANO ANO ANO ANO
Miroslav Svoboda muž / male Kbely cycling team Masters 4 ANO ANO ANO ANO
Matěj Kdýr muž / male BSK racing kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO
Vladimír Kroc muž / male AUTHOR TEAM STUPNO žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO
Jiří Svoboda muž / male Rajec Allivictus Masters 4 ANO
Jiří Míl muž / male Kellys BikeRanch Team Masters 3 ANO ANO ANO ANO
Timotej Vašina muž / male Craft Author Bike Team chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO
Adam Havlíček muž / male - děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO ANO
Marek Dlask muž / male Lawi Author Team chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO
Vanda Dlaskova žena / fem Lawi Author Team žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO
Ondřej Švec muž / male Dexter Cycling Masters 1 ANO ANO ANO ANO
Lukáš Suchánek muž / male SP KOLO chlapci do 9 - 10 let ANO
Kateřina Hašková žena / fem SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Bára Suchánková žena / fem SP KOLO dívky 7 - 8 let ANO
Aneta Štibingrová žena / fem SP kolo dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Lukáš Dobrý muž / male CK LOKO Rakovník žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Jakub Smejkal muž / male Hurikání Ždánice děti 5 - 6 let ANO
David Smejkal muž / male Hurikání Ždánice chlapci do 9 - 10 let ANO
Matouš Rubáš muž / male Author team Stupno žáci/žákyně I ANO
Tobiáš Kalina muž / male Ráj kol Kladno chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Aleš Zahradka muž / male Lochovice Muži OPEN ANO
Pavel Šedivy muž / male Bike Ranch Muži OPEN ANO
Josef Bulejčík muž / male Modřany-Viessmann Masters 4 ANO
Tomáš Mifek muž / male Kbely Cycling Team Masters 3 ANO ANO ANO ANO ANO
Adam Janďourek muž / male Praha 6 chlapci 7 - 8 let ANO
Matěj Kdýr muž / male BSK racing kadeti/kadetky ANO
Tomáš Mifek muž / male Kbely Cycling Team odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Michal Klasna muž / male For Fun Cycling Masters 1 ANO ANO ANO ANO ANO
Miloš Veselý muž / male For bikes cycling team Masters 2 ANO
Jakub Naňko muž / male Pocta chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Vojta Rygl muž / male Bicykl kříž team chlapci do 9 - 10 let ANO
Jiří Štěpaník muž / male Jaroslav Kulhavý Cycling Team Muži ELITE ANO
jaroslav Hanzl muž / male Kbely Cycling team Masters 4 ANO ANO ANO ANO ANO
Jitka Škarnitzlová žena / fem Česká spořitelna Accolade Ženy ANO
Matyáš Křepinský muž / male Bikeclinic junior team chlapci do 9 - 10 let ANO
David Grossmann muž / male TJ KOVO PRAHA kadeti/kadetky ANO
Filip Dohnal muž / male CK Bítovská žáci/žákyně I ANO
Miroslav Boháček muž / male CK Bítovská žáci/žákyně II ANO
Michal Kaněra muž / male Nilfisk pro cycling Muži ELITE ANO
Tereza Neumanová žena / fem TJ KOVO PRAHA junioři/juniorky ANO
Michael Kubín muž / male BMC CZ racing team Muži ELITE ANO ANO ANO
Magdaléna Drbohlavová žena / fem Bats Kralupy děti 3 - 4 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Tomáš Drbohlav muž / male Bats Kralupy Masters 1 ANO ANO ANO ANO ANO
Ondrej Prenek muž / male ELEVEN MERCEDES MITAS Muži OPEN ANO ANO ANO ANO ANO
Michal Matoušek muž / male BTK EURO BIKE Praha Masters 3 ANO
Jaroslav Krbec muž / male deuterium-tritium fuel cycles Muži OPEN ANO
Michal Bradáč muž / male FOR BIKES cycling team děti 5 - 6 let ANO
Daniel Bradáč muž / male FOR BIKES cycling team Masters 2 ANO ANO ANO ANO ANO
Richard Roth muž / male Sokol Veltěž chlapci do 9 - 10 let ANO
Daniel Bittner muž / male Author Team Stupno kadeti/kadetky ANO
Maxmilián Marflák muž / male m žáci/žákyně I ANO
Miloslav Gianty Antoš muž / male Bikebros GIANT Masters 1 ANO
Adam Lavička muž / male Nilfisk pro cycling Muži ELITE ANO
Radek Žák muž / male Černí Koně Masters 1 ANO ANO ANO ANO ANO
Ondřej Woller muž / male VRV Pro Sport Vsetín chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Tomáš Holpuch muž / male Bikeclinic Junior Team kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO ANO
Miroslav Pek muž / male PEKSPORT SPECIALIZED Masters 3 ANO ANO ANO ANO ANO
David Račan muž / male AC MTB Čimelice žáci/žákyně II ANO
Václav Církva muž / male Beroun odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Adam Šalanda muž / male Patry cycling team Třešť děti 5 - 6 let ANO
Max Sedláček muž / male Bohemians žáci/žákyně I ANO
Anna Součková žena / fem CK LOKO Rakovník kadeti/kadetky ANO
Martin Kuchař muž / male Kbely Cycling Team Masters 2 ANO ANO ANO ANO ANO
Adéla Rozsypalová žena / fem IVAR CS - AUTHOR TEAM dívky do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Štěpán Rozsypal muž / male IVAR CS - AUTHOR TEAM žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Marek Vágner muž / male Vagnerteam-Krabcycles Muži OPEN ANO
Jakub Kavalír muž / male ELEVEN MERCEDES MITAS Muži OPEN ANO
Pavel Nosek muž / male BMC cz racing team Masters 1 ANO
Jakub Tesař muž / male Moravec team žáci/žákyně II ANO
Jana Tesařová muž / male Moravec team kadeti/kadetky ANO
Anna Zemánková žena / fem Moravec team kadeti/kadetky ANO
Dominik Prudek muž / male Moravec team junioři/juniorky ANO
Jan Rajchart muž / male Česká Spořitelna - Accolade Muži ELITE ANO
Tlamka Tomáš muž / male Moravec team žáci/žákyně II ANO
Lukáš Gregor muž / male Moravec team Muži OPEN ANO
Monika Konečná žena / fem Moravec team kadeti/kadetky ANO
Roman Šindelář muž / male Moravec team žáci/žákyně I ANO
Vít Suchánek muž / male Moravec team kadeti/kadetky ANO
Mazánek Matěj muž / male Moravec team kadeti/kadetky ANO
Kristýna Haasová žena / fem Moravec team kadeti/kadetky ANO
Jan Šindelář muž / male Moravec team žáci/žákyně II ANO
Daniel Mader muž / male Bikez.cz Muži OPEN ANO
Lukáš Plánka muž / male SK VELO PRAHA žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO
Jana Czeczinkarová žena / fem SRAM MITAS TREK Ženy ANO
Lukáš Klap muž / male Bikeclinic junior team kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO ANO
Josef Jelínek muž / male SRAM MITAS TREK junioři/juniorky ANO
Ondřej Dobrý muž / male CK LOKO Rakovník děti 3 - 4 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Radim Dobrý muž / male CK LOKO Rakovník děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO ANO
Martina Jeřábková žena / fem SP Kolo Loap Specialized dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO
Ondřej Jeřábek muž / male SP Kolo Loap Specialized chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO
Matěj Hynek muž / male Sokol Veltěž chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jonáš Hynek muž / male Sokol Veltěž žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
David Hořejší muž / male SK Velo Praha junioři/juniorky ANO
Daniel Lukeš muž / male ČEZ Cyklo team Tábor Muži ELITE ANO ANO ANO ANO ANO
Miroslav Kobes muž / male Velosport Domažlice Masters 2 ANO ANO ANO ANO ANO
Denisa Lukešová žena / fem ČEZ Cyklo team Tábor junioři/juniorky ANO ANO ANO ANO ANO
Lukáš Kobes muž / male Velosport Domažlice Muži ELITE ANO ANO ANO ANO ANO
Marek Pfeffer muž / male AUTHOR TEAM STUPNO chlapci 7 - 8 let ANO
Martin Braborec muž / male AUTHOR TEAM STUPNO junioři/juniorky ANO
Barbora Macháčková žena / fem DA-BA Olbramovice žáci/žákyně II ANO
Zdeněk Hora muž / male Lounky Masters 3 ANO ANO ANO ANO ANO
Matěj Klaus muž / male Bicykl Kříž Junior Team Ústí n.L. kadeti/kadetky ANO
Jiří Bursa muž / male Giant Cycling Masters 2 ANO
David Skřička muž / male Author Team Stupno kadeti/kadetky ANO
Ondřej Šilhavý muž / male SP KOLO LOAP SPECIALIZED žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Tobiáš Groh muž / male AUTHOR TEAM STUPNO odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Lucie Grohová žena / fem AUTHOR TEAM STUPNO dívky do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Daniel Groh muž / male AUTHOR TEAM STUPNO žáci/žákyně I ANO ANO ANO
Max Sedláček muž / male Bohemians chlapci do 9 - 10 let ANO
Tomáš Kučva muž / male Author team Stupno chlapci 7 - 8 let ANO
Jan Vajsejtl muž / male Zelene udoli chlapci 7 - 8 let ANO
Lukáš Matějka muž / male SK Velo Praha děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO ANO
Ondřej Matějka muž / male SK Velo Praha žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Petr Chrz muž / male Author Team Stupno kadeti/kadetky ANO
Patrik Černý muž / male SK Velo Praha žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Filip Kubín muž / male GT Opportunity Brno Muži ELITE ANO
Daniel Šilhavý muž / male SP KOLO LOAP SPECIALIZED žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Joanna Mendera žena / fem Boplight Ataksport Świdnica žáci/žákyně II ANO
Mikołaj Dziewa muž / male SGR Specialized Muži ELITE ANO
Anna Teršl žena / fem Bikeclinic junior team žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Martin Hajný muž / male Cyklotrenink.com Masters 1 ANO
Jakub Muzik muž / male DH Cycling Muži OPEN ANO ANO ANO ANO ANO
Ema Křížová žena / fem Bicykl Kříž Junior Team Ústí n.L. dívky 7 - 8 let ANO
Natálie Křížová žena / fem Bicykl Kříž Junior Team Ústí n.L. dívky do 9 - 10 let ANO
David Bártek muž / male BIKE2000 junioři/juniorky ANO
Filip Hakl muž / male For Bikes cycling team Muži OPEN ANO
Marek Míl muž / male Apache Loko Trutnov žáci/žákyně II ANO
Václav Naxera muž / male SK VELO PRAHA žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO
David Hendrych muž / male Team Bike Perštejn kadeti/kadetky ANO
Matěj Králík muž / male SK velo Praha žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Vojtěch Bláha muž / male SK VELO PRAHA žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Tomaš Tlamka muž / male Moravec team žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Martin Štibingr muž / male SP kolo chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Klára Šabaková žena / fem TJ LOKOMOTIVA BEROUN junioři/juniorky ANO ANO ANO ANO ANO
Církva Vojtěch muž / male TJ LOKOMOTIVA BEROUN žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Robert Hula muž / male TJ LOKOMOTIVA BEROUN kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO ANO
Johanka Kubová žena / fem DUKLA PRAHA děti 3 - 4 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Babeta Kolářová žena / fem DUKLA PRAHA dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Adam Bradáč muž / male DUKLA PRAHA chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Karolína Černá žena / fem DUKLA PRAHA dívky do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Adéla Marková žena / fem DUKLA PRAHA žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Barbora Alblová žena / fem DUKLA PRAHA žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Adam Hošek muž / male Sokol Veltěž chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Justýna Kolářová žena / fem DUKLA PRAHA žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Filip Černý muž / male DUKLA PRAHA žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO
Dagmar Hejhalová žena / fem DUKLA PRAHA žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO
Sabina Džerengová žena / fem DUKLA PRAHA žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO
Martin Voltr muž / male DUKLA PRAHA kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO
jakub jurica muž / male jurica team děti 5 - 6 let ANO
Michaela Majerová žena / fem DUKLA PRAHA kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO
eliška havlová žena / fem cycling team kbely děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO ANO
Matyáš Janoš muž / male DUKLA PRAHA kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO
Martin Bárta muž / male Bicykl Kříž Team Masters 2
Martin Bárta muž / male Bicykl Kříž Junior Team žáci/žákyně I ANO
Jaroslav Hošek muž / male Sokol Veltěž chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Markéta Svatušková žena / fem Bikeclinic Junior Team dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jakub Svatuška muž / male Bikeclinic Junior Team chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Štěpán Novák muž / male Holice odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Václav Novák muž / male Oceloví Letci Masters 3 ANO ANO ANO ANO ANO
Jaroslav Fišer muž / male Rynholec chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jan Kulha muž / male TUFO CZ Otrokovice chlapci do 9 - 10 let ANO
Filip Kulha muž / male TUFO CZ Otrokovice žáci/žákyně I ANO
Adnene Gaaloul muž / male ......... Masters 2 ANO
Jolana Kroupová žena / fem COPR Přeštice dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO
Zuzana Kroupová žena / fem COPR Přeštice dívky do 9 - 10 let ANO ANO ANO
Pavel Jindřich muž / male BMX Bílina žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Jakub Luňáček muž / male UNIQA JIHLAVA junioři/juniorky ANO ANO ANO ANO ANO
Josef Rajs muž / male CK Loko Rakovník chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Vojtěch Pařík muž / male Ivar-CS Author team žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Emma Havlová žena / fem Outdoor kids Čkyně dívky 7 - 8 let ANO
Valeria Krocová žena / fem AUTHOR TEAM STUPNO děti 5 - 6 let ANO
Markéta Košnářová žena / fem Ráj kol Kladno dívky do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Kamila Košnářová žena / fem Ráj kol Kladno žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Vojtěch Novák muž / male Bike Freaks Holice chlapci do 9 - 10 let ANO
vanessa hartychova žena / fem ivar cs autor dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO
nicole hartychova žena / fem ivar cs autor kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO
Mája Výborná žena / fem BikeClinic Junior Team děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO ANO
Kryštof Výborný muž / male BikeClinic Junior Team chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Lenka Janovská žena / fem Expres Merida Team Kolín kadeti/kadetky ANO ANO
Dominik Horák muž / male SCP Pardubice kadeti/kadetky ANO
Karolína Bedrníková žena / fem MS Bike Academy Racing žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO
Matěj Bedrník muž / male MS Bike Academy Racing kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO
Zbyněk Růžička muž / male Ski Paudera Staré Splavy Muži OPEN ANO
David Kamien muž / male BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV žáci/žákyně II ANO
Nikola Hodlová žena / fem Cyklosport - pitstop.cz žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Martin Menoščik muž / male TPCA Bike Team Masters 1 ANO
Jan Pithart muž / male KH TOUR GIANT CYCLING TEAM Masters 1 ANO ANO ANO ANO ANO
Jiří Svoboda muž / male Rajec Allivictus Masters 4 ANO
Monika Nárovcová žena / fem ČS Specialized Junior mtb team Vimperk žáci/žákyně II ANO
Daniel Srp muž / male Cyklosport pit- stop.cz chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
David Odstrčil muž / male 4EVER CykloBulis Muži ELITE ANO
Barbora Machulková žena / fem 4EVER CykloBulis Ženy ANO
Jakub Lukašík muž / male 4EVER CykloBulis Muži OPEN ANO
Roman Bulis muž / male 4EVER CykloBulis Muži ELITE ANO
Filip Musil muž / male 4EVER CykloBulis junioři/juniorky ANO
Lenka Bulisová žena / fem 4EVER CykloBulis Ženy ANO
Karel Ponížil muž / male 4EVER CykloBulis kadeti/kadetky ANO
Pavel Dubčák muž / male 4EVER CykloBulis žáci/žákyně II ANO
Tomáš Hlava muž / male 4EVER CykloBulis žáci/žákyně II ANO
Michaela Brtníčková žena / fem 4EVER CykloBulis žáci/žákyně II ANO
Adam Havlíček muž / male - děti 5 - 6 let ANO
Claudie Čapková muž / male IVAR CS AUTHOR TEAM dívky do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Michal Sláma muž / male 4EVER CykloBulis Muži OPEN ANO
Filip Jech muž / male Sokol Veltěž žáci/žákyně I ANO ANO
Zuzana Kadlecová žena / fem Sokol Veltěž žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO
Jakub Němec muž / male CK LOKO Rakovník chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jan Němec muž / male CK LOKO Rakovník žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Lukáš Kubík muž / male CK Sport Beran Chrást Masters 1 ANO ANO ANO ANO ANO
Daniel Kuběna muž / male COPR Přeštice chlapci 7 - 8 let ANO
Adam Strejček muž / male USO racing team chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jiří Míl muž / male Kellys BikeRanch Team Masters 3 ANO
Markéta Kleisnerová žena / fem Černí Koně Ženy ANO ANO ANO ANO ANO
Daniel Hendrich muž / male Mr.BIKE HENDRICH-MTB JUNIOR TEAM Masters 2 ANO ANO ANO ANO
Pavla Hendrichová žena / fem Mr.BIKE HENDRICH-MTB JUNIOR TEAM žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Daniel Maximus Hendrich muž / male Mr.BIKE HENDRICH-MTB JUNIOR TEAM chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Tomáš Mastík muž / male Černí Koně - Bikeinvest Tělesně handicapovaní ANO ANO ANO ANO ANO
Vladimír Kroc muž / male AUTHOR TEAM STUPNO žáci/žákyně I ANO
Miroslav Mestek muž / male SP KOLO - SPECIALIZED Masters 3 ANO ANO ANO ANO ANO
Petra Krtičková žena / fem HSK Cycling team Ženy ANO ANO ANO ANO
Timotej Vašina muž / male Craft Author Bike Team chlapci 7 - 8 let ANO
Milan Vopat muž / male CK LOKO Rakovník junioři/juniorky ANO ANO ANO ANO ANO
Applt Vojtěch muž / male SK VELO PRAHA chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Vojtěch Zika muž / male SCM Kovo Praha Muži ELITE ANO ANO ANO ANO ANO
Lukáš Novotný muž / male Sokol Veltěž chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jiří Vrabec muž / male Bike Freaks Holice žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Daniel Máša muž / male AC MTB Čimelice chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jan Horáček muž / male poc Bike team Muži OPEN ANO ANO ANO ANO ANO
Aneta Kyselová žena / fem IVAR CS AUTHOR TEAM dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Adéla Kyselová žena / fem IVAR CS AUTHOR TEAM žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Matyáš Král muž / male Sokol Veltěž chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO
Emma Ničová žena / fem Sokol Veltěž děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO
Terezie Koblicová žena / fem Junior cycling projekt team odrážedla 0 - 3 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Jakub Vencl muž / male Eleven Mercedes-Benz Mitas team kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO ANO
Libor Vencl muž / male Eleven Mercedes-Benz Mitas team žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Hana Šindelářová žena / fem Craft Author Bike Team žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Jan Šindelář muž / male Craft Author Bike Team žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Amelie Součková žena / fem Bikeclinic junior team děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jakub Souček muž / male BIKECLINIC JUNIOR TEAM žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Robin Vašíček muž / male Moto bike team děti 3 - 4 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Denis Vašíček muž / male Moto bike team chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Matěj Vik muž / male Bikeclinic Junior Team žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Hanka Viková žena / fem Bikeclinic Junior Team dívky do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Zbyněk Málek muž / male Fitpeople Vrtal nápoje Muži OPEN ANO ANO ANO ANO ANO
Denis JOGL muž / male Ck loko Rakovnik děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO ANO
Patrik Rek muž / male CK LOKO Rakovník chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Miroslav Pek muž / male PEKSPORT SPECIALIZED Masters 3 ANO ANO ANO ANO ANO
Tomas Titera muž / male Bikeclinic junior team žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Ondřej Slabý muž / male communic1408 Masters 1 ANO ANO ANO ANO ANO
Václav Šperl muž / male Praha 8 chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Adam Novotný muž / male Kostelec junioři/juniorky ANO ANO ANO ANO ANO
František Hanuš muž / male POCTA - BikeGallery chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Adéla Kotlíková žena / fem CK LOKO Rakovník žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Eliška Kotlíková žena / fem CK LOKO Rakovník žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Mikoláš Icha muž / male CK LOKO Rakovník děti 5 - 6 let ANO ANO ANO ANO ANO
Aleš Icha muž / male CK LOKO Rakovník chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Markéta Doležalová žena / fem Bike Freaks Holice žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
KATEŘINA Štefanová žena / fem Bike Freaks Holice kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO ANO
Filip Bruckner muž / male Bikeclinic junior team chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jan Purnoch muž / male Bikeclinic junior team chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
David Icha muž / male CK LOKO Rakovník chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
ŠTĚPÁNKA Hojková žena / fem Jaroslav Kulhavy Cycling Team žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
František Hojka muž / male Bike Freaks Holice žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Nela Pešková žena / fem CK LOKO Rakovník děti 3 - 4 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Tomáš Pešek muž / male CK LOKO Rakovník chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Marek Semerad muž / male SRAM MITAS TREK team děti 3 - 4 roky ANO ANO ANO ANO ANO
Matyáš Purnoch muž / male Bikeclinic junior tem chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jolana Rosová muž / male CK LOKO Rakovník dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Samuel Rosa muž / male CK LOKO Rakovník chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Jakub Kuba muž / male Dukla Praha žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Martin Icha muž / male CK LOKO Rakovník chlapci 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Nikola Jaroš muž / male Junior Cycling Project Team Písek chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Emílie Jarošová žena / fem Junior Cycling Project Team Písek dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Ondřej Novotný muž / male Dukla Praha žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Filip Samec muž / male bikeclinic-junior-team žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO
Eiška Drbohlavová žena / fem Bikeclinic Junior Team žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO ANO
Bohumil Vyhnálek muž / male Říčany Masters 3 ANO ANO ANO ANO ANO
Magdalena Mišoňová žena / fem Sokol Veltěž kadeti/kadetky ANO ANO ANO ANO
Veronika Mišoňová žena / fem Sokol Veltěž žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO
Vojtěch Žemlička muž / male Sokol Veltěž kadeti/kadetky ANO
Filip Zajac muž / male Sokol Veltěž kadeti/kadetky ANO
Natálie Klímová žena / fem Sokol Veltěž žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO
Kateřina Suchá žena / fem Sokol Veltěž žáci/žákyně II ANO
Vojtěch Suchý muž / male Sokol Veltěž žáci/žákyně I ANO
Kryštof Král muž / male Sokol Veltěž chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO
Marek Špaček muž / male Sokol Veltěž chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO ANO
Richard Roth muž / male Sokol Veltěž chlapci do 9 - 10 let ANO ANO ANO ANO
Aneta Novotná žena / fem Sokol Veltěž žáci/žákyně II ANO ANO ANO ANO
Evelína Kuchařová žena / fem Sokol Veltěž dívky 7 - 8 let ANO ANO ANO ANO ANO
Pavlína Kuchařová žena / fem Sokol Veltěž žáci/žákyně I ANO ANO ANO ANO ANO