Před finálovým závodem vede soutěž týmů o bod Dukla Praha!

Sedmý závod TOMKET Pražského MTB poháru 2018, který se uskuteční v neděli 23. září na Zličíně bude nejenom finálovým podnikem pro dětské a žákovské kategorie, ale bude také finálovým podnikem pro prestižní a sledovanou soutěž týmů.

A ani v tomto roce není nouze o drama do poslední chvíle. Před finálovým závodem totiž vede týmovou soutěž obhájce loňského titulu Dukla Praha o jeden jediný bod před stále se lepšícím klubem ADASTRA Sokol Veltěž a také třetí tým v pořadí, Bikeclinik Junior Team může, v případě zaváhání svých soupeřů, aspirovat na celkové vítězství.

Zatímco závodníci dětských a žákovských kategorií pojedou na Zličíně o dvojnásobný bodový příděl, který si připočtou k doposud získaným pohárovým bodům, týmová soutěž bude i ve svém finálovém závodě bodována klasickým způsobem, tak aby byly zachovány korektní podmínky i pro soutěžící dospělých kategorií.

Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru má v patronaci CK NEMO SELECTA, která vítěznému týmu věnuje finanční příspěvek na tuzemské či zahraniční soustředění.

Průběžné pořadí soutěže týmů naleznete ZDE

Foto: Barbora Klap

208A5371