Podzimní sérii TOMKET Pražského MTB poháru 2018 zahájí Libuš!

Šestý závod TOMKET Pražského MTB poháru 2018 hostí pražská Libuš v pořadatelském zajištění SK VELO Praha.

Závod v Libuši patří k tradičním podnikům TOMKET Pražského MTB poháru a závodní okruh na přírodní, technické trati patří mezi bikery k oblíbeným.

S rostoucím počtem startujících a návštěvníků TOMKET Pražského MTB poháru je určitou nevýhodou závodu v Libuši nedostatek místa pro parkování a zázemí týmů a také stísněný prostor startu a cíle. V letošním roce bude toto ještě více umocněno uzavírkami ulic, které se v přímé blízkosti závodu rekonstruují.

Pořadatelé TOMKET Pražského MTB poháru prosí všechny účastníky o porozumění, ohleduplnost a maximální respektování pokynů pořadatelů.

Hlavní město Praha nedisponuje příliš mnoha místy, kde je ochota úřadů a majitelů pozemků vydat povolení k uspořádání cyklistických závodů a tím méně pak ve formátu současného TOMKET Pražského MTB poháru, kde startuje v průběhu dne i přes 500 účastníků. S ohledem na tuto skutečnost se organizační tým TOMKET Pražského MTB poháru rozhodl zachovat závod v Libuši i pro další ročníky.

Bez porozumění a vzájemného respektu všech účastníků by to ale bylo velmi obtížné.

Děkujeme a přijeďte si zazávodit, těšíme se na vás v Libuši!

Prosíme všechny účastníky závodu o součinnost s pořadateli a městskou policií. V celé ulici Hoštická je zákaz parkování. Místa k parkování budou k dispozici u ZŠ Coňka a dále pak v ulici Putimská od křižovatky s ulicí Zátoňská dále od Písnice. Děkujeme.
  Libus_planek