Účastníci Slavnostního vyhlášení Pražského MTB poháru 2017 si vyslechnou Školení sester!

Kapela s kladným vztahem k cyklistice – Školení sester, která je složená z renomovaných pražských lékařů,bude příjemnou muzikou doprovázet slavnostní vyhlášení Pražského MTB poháru pro rok 2017.
To se uskuteční v pátek 10. listopadu 2017 v Music clubu Lidového domu Kbely od 19:01 hodin.

Tři nejlepší bikeři každé závodní kategorie celkového pořadí Pražského MTB poháru převezmou i v tomto roce pohár s klasickou pražskou dlažební kostkou a vítěz každé kategorie navíc obdrží vítězný dres.
Vyhlašovaných kategorií je úctyhodný počet, celkem 23. Dále bude vyhlášen závodník, který si odnese cenu za titul Objev roku a do Síně slávy Pražského MTB poháru bude uvedena další významná osobnost nejenom pražské, ale i světové cyklistiky.

Ovšem to není vše, součástí slavnostního večera, vedeného v neformálním duchu, bude i udělení cen Pražského svazu cyklistiky v jednotlivých disciplínách – silnice, dráha, horská kola, cyklokros, handicapovaní cyklisté, sálová cyklistika a bikros, vybraným Osobnostem pražské cyklistiky za rok 2017, které určí členové Výkonného výboru Pražského svazu cyklistiky.

Večerem bude provázet, podobně jako v minulém roce, Miroslav Lenc a nejúspěšnější cyklista paralympijské historie, Jiří Ježek, který je zároveň patronem Pražského MTB poháru.

Vítězi jednotlivých kategorií Pražského MTB poháru 2017 jsou:

Odrážedla: Natálie Tomášková
Děti 3 – 4 roky: Vajsejtlová Tereza (Bikeclinic Junior Team)
Dívky 5 – 6 let: Vítková Nela (Bike Club Město Touškov)
Hoši 5 – 6 let: Pňovský Sebastian
Dívky 7 – 8 let: Kolářová Babeta (Dukla Praha)
Hoši 7 – 8 let: Vajsejtl Jan (Bikeclinic Junior Team)
Dívky 9 – 10 let: Grohová Lucie (Author Team Stupno)
Hoši 9 – 10 let: Icha David
Žákyně I.: Černá Karolína (Dukla Praha)
Žáci I.: Samec Filip (Bikeclinic Junior Team)
Žákyně II.: Zemanová Kristýna (Topforex Lapierre Pro Cycling Team)
Žáci II.: Stránský Matěj (IVAR.CS Author Team)
Kadetky: Kadlecová Zuzana (Adastra Sokol Veltěž)
Kadeti: Wohanka Richard (Adastra Sokol Veltěž)
Junioři: Hořák Radek (Haven Team)
Handicap: Mastík Tomáš (Černí koně / Bikeinvest-Praha)
Ženy / Juniorky:  Šafářová Adéla (NUTREND Specialized Racing)
Muži:  Kavalír Jakub (KC Kutná Hora)
Masters I.: Chyba Jiří (NUTREND Specialized Racing)
Masters II.: Dobrý Petr (Rajec Alivictus)
Masters III.: Hora Zdeněk (Lounky)
Masters IV.: Svoboda Jiří (Athentic Bike Třebíč)
Tým: DUKLA Praha

20161111_184000