Dramatickou soutěž týmů Pražského MTB poháru vyhrála DUKLA Praha a pojede na soustředění!

Sledovaná soutěž týmů Pražského MTB poháru 2017 měla dramatický závěr, který by si patrně přáli všichni pořadatelé týmových soutěží. O vítězném družstvu totiž rozhodoval až finálový závod do kterého nastupovali oba favorité, Bikeclinic Junior Team a Dukla Praha se stejným počtem bodů. Ovšem ani finálový závod nepřinesl vítěze a tak muselo být uplatněno pravidlo, kdy se započítávají výsledky závodníků dalších kategorií ve finálovém závodě. Vítězem dramatické a prestižní soutěže týmů Pražského MTB poháru pro rok 2017 se stává tým Dukly Praha, který obhájil své loňské prvenství před druhým Bikeclinic Junior Teamem. Na třetí pozici se umístil, rovněž velice silný oddíl, ADASTRA Sokol Veltěž.

„Naše vítězství v soutěži týmů není jenom obrazem silné mládežnické skupiny, kterou nyní v Dukle máme, ale také vynikající nálady, která v týmu panuje mezi závodníky, rodiči dětí, trenéry a „áčkovým“ týmem Dukly se kterým se při tréninku i závodech prolínáme. Moc jsme si společně přáli tu soutěž vyhrát, vítězství si velmi ceníme a jenom korunuje úspěšnou sezónu, kterou tým Dukly prožívá napříč disciplínami.“ zářil nadšením šéftrenér mládeže v Dukle Praha, Petr Hejhal.

Vítěze čeká velmi hodnotná cena, kterou věnuje cestovní společnost Nemo Selekta a tou je zájezd do cyklistické destinance na jarní soustředění.

Samozřejmostí pak bude vyryté jméno Dukly Praha na podstavci velkého Pražského MTB poháru, kde jsou takto zvěčněni vítězové všech kategorií od počátku vzniku soutěže.

Dukláci převezmou cenu na slavnostním večeru Pražského MTB poháru s vyhlášením a koncertem kapely s kladným vztahem k cyklistice, který se uskuteční v Music clubu Lidového domu Kbely dne 10.listopadu od 19 hodin.

Celkové pořadí soutěže týmů naleznete ZDE

slavnostní vecer